Home Wdrożenia systemu enova365
Wdrożenia systemu enova365 - Complexsystem.pl

Wdrożenia jednego z najlepszych systemów klasy ERP - enova365

Jesteśmy autoryzowanym Partnerem firmy Soneta Sp. z o. o. producenta systemu enov365. Wdrażamy wszystkie dostępne moduły oraz wersje systemu.

      
Complex System jest autoryzowanym Partnerem firmy Soneta Sp. z o. o. producenta systemu enova365 w zakresie sprzedaży i wdrożeń systemów enova365. Wspieramy naszych Klientów w wyborze i dostosowaniu odpowiednich rozwiązań systemowych, sprzętowych i finansowych, optymalnych dla specyfiki ich działalności. Nasze wdrożenia realizujemy zgodnie z przyjętą przez nas metodyką wdrożeniową, stworzoną w oparciu o sprawdzone rozwiązania oraz nasze doświadczenia. W prowadzonych projektach staramy się jak najlepiej odzwierciedlić aktualny model działania firmy w nowym systemie informatycznym, ale także proponujemy pewne sprawdzone rozwiązania które przyniosą Klientowi konkretne korzyści. Wszystkich klientów traktujemy indywidualnie. Klientom, którzy użytkują już wdrożone systemy, proponujemy powdrożeniowe usługi serwisowe, które często pozwalają obniżyć koszty związane z obsługą systemu informatycznego w firmie. Jesteśmy w stanie zapewnić najlepsze ceny w Krakowie. W zależności od potrzeb Klienta dobieramy taki pakiet usług, który będzie dla niego optymalny. Nasza oferta nie ogranicza się do uruchomienia systemu. Jeśli jest taka potrzeba dostarczamy naszym Klientom niezbędny sprzęt oraz oprogramowanie dodatkowe. Mamy podpisane umowy partnerskie z wyspecjalizowanymi firmami oferującymi rozwiązania dedykowane.

Cennik usług

Wdrożenie/serwis oprogramowania enova365:

- 1 godzina - od 160 zł netto

Prace programistyczne oraz modyfikacje wydruków enova365

- 1 godzina - od 180 zł netto

Dojazd do Klienta:

- Na terenie Krakowa i Nowego Sącza  - 30 zł netto

- Poza terenem Krakowa i Nowego Sącza – 1,00 zł netto za kilometr.

Wszyscy Nasi Klienci mają dostęp do wsparcia oraz naszego systemu obsługi zdalnej. 

Zapewniamy również za pośrednictwem naszych serwisów między innymi dostęp do aktualnych wersji oprogramowania, aktualnej dokumentacji programu.