Home Współpraca
Program Partnerski

Zostań naszym Partnerem Handlowym.

Celem współpracy pomiędzy Partnerem Handlowym a firmą Complex System poszerzenie oferty usług oraz pozyskiwanie nowych klientów przez Partnera Handlowego.

Zostając naszym Partnerem Handlowym oferujesz swoim klientom usługi Outsourcingu IT oraz Wdrożenia najlepszych systemów informatycznych w Polsce w zamian uzgodniony wcześniej procent od sprzedaży.

Program kierujemy do wszystkich firm działających w Polsce, które stawiają na dodatkowy dochód w ramach swojej dotychczasowej działalności.

Jeśli przykładowo masz biuro rachunkowe i chciałbyś dodatkowo zarabiać polecając systemy informatyczne, to rozwiązanie jest dla ciebie. Jesteśmy przekonani, że wspólnie podjęty wysiłek przyniesie konkretne korzyści obu stronom.

Współpraca rozpoczyna się od momentu podpisania Umowy Partnerskiej, która w sposób szczegółowy określa warunki współpracy. Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymaniem dodatkowych materiałów lub rozmową prosimy o kontakt. Nasz specjalista odpowie na Państwa zgłoszenie i zaproponuje spotkanie w celu omówienia szczegółów dalszej współpracy.